For Tennis Conference

Wspólnie z @For Tennis Conference zapraszamy na 𝗙𝗼𝗿 𝗧𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀 𝗖𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯 której jesteśmy Partnerem.
Widzimy się 15 – 16 kwietnia 2023 r. Centrum Tenisowe Politechniki Krakowskiej.

Tematem konferencji będzie:
„𝗝𝗮𝗸 𝗸𝗿𝗼𝗸 𝗽𝗼 𝗸𝗿𝗼𝗸𝘂 𝘀𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝘆𝗰́ 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇ł𝗲𝗴𝗼 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝘁𝗲𝗻𝗶𝘀𝗶𝘀𝘁𝗲̨”

Gościem specjalnym konferencji będzie 𝗪𝗼𝗹𝗳𝗴𝗮𝗻𝗴 𝗧𝗵𝗶𝗲𝗺, trener i menadżer Dominica Thiema, wielokrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych, najwyżej notowany na miejscu 3 według rankingu ATP.
Jego metoda trenowania tenisistów skupia się na systematycznym i stopniowym doskonaleniu techniki, taktyki i mentalności, aby stworzyć zawodnika, który jest gotowy na długoterminowe osiąganie sukcesów.
Ponadto swoimi doświadczeniami podzielą się:
𝗔𝗿𝘁𝘂𝗿 𝗚𝗼ł𝗮𝘀́ – Wieloletni trener przygotowania siłowego w AZS AWF Katowice, współpracujący z 24 sekcjami, których zawodnicy zdobywali tytuły Mistrzostw Europy, Świata i Olimpijskie. Od 8 lat, trener przygotowania motorycznego w piłce nożnej na poziomie Ekstraklasy i 1 Ligi, a także trener przygotowania motorycznego i mentalnego zawodników sportów walki.
𝗛𝗿𝘃𝗼𝗷𝗲 𝗭𝗺𝗮𝗷𝗶𝗰 – Hrvoje jest Międzynarodowym Konsultantem ds. Rozwoju Trenerów i Zawodników. Swoją pracę skupia na rozwoju utalentowanych juniorów oraz programach edukacji trenerów w mniej rozwiniętych krajach tenisowych. Był zaangażowany w rozwój kilku czołowych zawodników, takich jak Ostapenko i Dimitrov, jak również mniej znanych, takich jak Irina Shimanovich, Ricardas Berankis i Damir Dzumhur, oraz wielu innych, którzy grali w drużynach Pucharu Davisa i Pucharu Federacji.
𝗔𝗿𝘁𝗵𝘂𝗿 𝗪𝗲𝗻𝗸𝗲𝗿 – vel. Trener Życia człowiek, który niektórym wyskakuje z lodówki nieprzerwanie od dekady mówi o mediach społecznościowych jako najprostszym narzędziu do eksplodowania na rynku. Budowanie marki osobistej sportowca w mediach społecznościowych to kluczowy element dla sukcesu w dzisiejszym świecie sportu. Właściwe wykorzystanie narzędzi dostępnych w mediach społecznościowych może pomóc sportowcom w budowaniu swojej reputacji, pozyskiwaniu sponsorów, zwiększeniu zasięgu i w końcu osiągnięciu sukcesu na najwyższym poziomie.Dla wszystkich trenerów i instruktorów posiadających ważną licencję, przygotowaliśmy, kod rabatowy: 𝗟𝗶𝗰𝗲𝗻𝗰𝗷𝗮𝗣𝗭𝗧 o wartości 50 zł𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝘂 𝘄 𝗸𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗶 𝗿𝗼́𝘄𝗻𝗶𝗲𝘇̇ 𝗥𝗼𝗱𝘇𝗶𝗰𝗼́𝘄 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗷𝘂𝘇̇ 𝗴𝗿𝗮𝗷𝗮̨ 𝘄 𝘁𝗲𝗻𝗶𝘀𝗮 𝗶 𝗺𝘆𝘀́𝗹𝗮̨ 𝗼 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇ł𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶𝗰𝘇𝗲𝗷 𝘀𝘄𝗼𝗶𝗰𝗵 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶.

Bilety dostępne na stronie

🌐 www.for-tennis.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *