Agnieszka Wędrychowicz

agnieszka-wedrychowicz

Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów metodą klikerową oraz Instruktor Dogoterapii (Kynoterapii), Behawiorysta zwierząt towarzyszących, opracowała autorską metodę pracy z psami i kotami problemowymi UFC: understand -> find -> change. Założycielka Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii. 

Jest współtwórcą pierwszych w Polsce wytycznych dotyczących prowadzenia zajęć z udziałem zwierząt, które mają na celu stworzenie im odpowiednich warunków pracy. Od 10 lat szkoli psy z użyciem klikera. Oprócz tego od 8 lat konsultuje psy i koty lękliwe, agresywne, nadpobudliwe oraz inne stwarzające problemy swoim właścicielom. 

Od 2014r. jest wykładowcą w Instytucji Szkoleniowej „Green Way” dla której stworzyła autorskie programy kursów zawodowych: Instruktora Szkolenia Psów, Dogoterapii, Felinoterapii, Zoopsychologa oraz seminaria z zakresu pracy z psem agresywnym, lękliwym, nadpobudliwym, sprawiającym problemy. 

Prowadzi kursy zawodowe, seminaria i warsztaty w całej Polsce. Uczestniczka m.in. seminariów:  „Terapia reaktywności psów metoda BAT” z światowej sławy trenerką Grisha Stewart, Praca z psem agresywnym: warsztaty praktyczno – teoretyczne z Piotrem Wojtków i Zosią Zaniewską, Pierwsza pomoc przedweterynaryjna, Terapia zaburzeń zachowania u psów, Komunikacja psów i zaburzenia zachowania u kotów, Praca z psem w schronisku i po adopcji prowadzone przez lek. wet. i zoopsychologa Jolantę Łapińską.

Prowadzi zajęcia z: