Andrzej Cynarski

andrzej-cyniarski

Andrzej Cynarski jest instruktorem strzelectwa sportowego oraz trenerem Klubu Strzeleckiego MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.  W swojej dotychczasowej działalności osiągnął wraz z zawodnikami Klubu wiele sukcesów zarówno na szczeblu wojewódzkim ogólnopolskim i zawodach międzynarodowych.
Zawodnik Przemysław Biedka zdobył złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zielonej Górze w konkurencji  karabinek pneumatyczny. Został jednocześnie Mistrzem Polski  juniorów młodszych. Oraz Złoty medal  Prezesa Polskiego Związku  Strzelectwa Sportowego.
Bartosz Goleń został wicemistrzem Polski w pistolecie sportowym 3×20 . Brygida Bożek jest wielokrotną mistrzynią Polski w karabinku pneumatycznym i sportowym. To nie jedyne sukcesy jego zawodników czego przykładem są liczne dyplomy i puchary. Jest prezesem Klubu Strzeleckiego LOK  Żołnierzy Rezerwy. Corocznie jest organizatorem zawodów strzeleckich Memoriał im. Bogusława Dziury. W zawodach bierze udział corocznie ponad 300 zawodników. Prowadzi szkolenia dla pracowników ochrony oraz kursy dla prowadzących strzelanie.

Prowadzi zajęcia z: