Krzysztof Markuszewski

Krzysztof_Markuszewski_na_strone

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku – SPORT, specjalizacja Organizacja i Zarządzanie Sportem. Licencjonowany trener Crossfit na poziomie CrossFit Level 2 Trainer, licencjonowany Trener TRX GSTC lvl 1, instruktor Kettlebells oraz instruktor sportów siłowych. Założyciel oraz headcoach boxu CrossFit – Stajnia CrossFit.

Od 9 lat Crossfit stał się moją największą pasją, a zarazem stylem życia. Jednak za sportem związany jestem od najmłodszych lat.
CrossFit idealnie sprawdza się u sportowców będąc dla nich trening wzmacniający i usprawniający ich pracę w rodzimych dyscyplinach sportu. Doskonałym przykładem takiej pracy jest między innymi: Szereg zawodników MMA z którymi pracowałem oraz drużyna sportowe Posnania Rugby systematycznie przygotowująca się pod moim okiem do każdego sezonu.
Natomiast jako trener personalny staram się jak najbardziej zindywidualizować treningi, aby każdy mógł osiągnąć to co dla niego jest najważniejsze oraz zrealizować swoje cele treningowe.

W swojej pracy wyznaję podstawową zasadę:
Droga do idealnej sylwetki oraz doskonałej sprawności, jest połączeniem wyrzeczeń związanych ze zbilansowaną dietą oraz systematycznym treningiem, który jest realizowany na maksimum swoich możliwości.
Do zobaczenia na kursie i w Stajni

Prowadzi zajęcia z: