Kurs instruktora pływania PZP

Informacje o kursie:

Kurs z licencją Polskiego Związku Pływackiego, prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN.

Ze względu na częste zapytania informujemy, iż ukończenie kursów tylko w firmie posiadającej zgodę PZP, umożliwia otrzymanie dokumentów końcowych przez Polski Związek Pływacki oraz przystąpienie do kursu na Trenera II klasy.

(Prosimy o sprawdzanie firm, gdyż zdarza się, że podają błędne informacje o możliwości otrzymania licencji PZP. Dodatkowo informujemy, że część specjalistyczna Kursu Instruktora Sportu o specjalności Pływanie trwa 120 godzin.W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Polskim Związkiem Pływackim).

Po zakończonym kursie z LICENCJĄ PZP uczestnik:

  • Widnieje w wykazie Instruktorów z licencją PZP.
  • Otrzymuje możliwość utworzenia licencjonowanej szkoły PZP.
  • Może ubiegać się o przystąpienie do kursu na trenera II klasy PZP.
  • Ma możliwość zgłaszać swoich zawodników do zawodów organizowanych przez PZP.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną podnieść swoje umiejętności pływackie i jednocześnie zdobyć nowy ciekawy zawód. Dokładamy wszelkich starań, by organizowane przez nas kursy były na wysokim poziomie. Starannie dobieramy doświadczoną kadrę instruktorską, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas zajęć.

Cena szkolenia

3390zł

Zaufali nam:

Szczegóły: