Kurs instruktora szermierki

Informacje o kursie:

Kurs z licencją Polskiego Związku Szermierczego , prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN.

“Uprawianie szermierstwa usuwa bóle, smutki i choroby, zwalcza melancholię, choleryczność i zgubne zarozumialstwo.
Daje człowiekowi oddech, doskonałe zdrowie i długie życie.” 

George Silver „Paradoxes of Defense”, 1599

Instruktor szermierki jest trenerem, psychologiem, lekarzem oraz przyjacielem, dlatego szkolenie  ma na celu przygotowanie uczestników  do prowadzenia wszechstronnych zajęć z zakresu szermierki, przekazanie słuchaczom określonego zasobu wiadomości i umiejętności metodycznych, technicznych oraz taktycznych niezbędnych do realizacji procesu nauczania.
Postaramy się przedstawić odpowiednie zestawy ćwiczeń, które uczą koordynacji ruchowej, zwinności, precyzji, szybkości podejmowania decyzji, orientacji w przestrzeni i kontroli nad własnym ciałem.

Kurs instruktora sportu o specjalizacji szermierka  upoważnia  do pełnoprawnego wykonywania zawodu instruktora sportu w tej dziedzinie oraz przygotowuje  do profesjonalnego prowadzenia zajęć w różnych grupach wiekowych.

Cena szkolenia

od 1750zł

Zaufali nam:

Szczegóły: