Kurs petsitter psów i kotów

Informacje o kursie:

UWAGA! Zajęcia odbywają się w formie: teoria on-line, praktyka – pierwsza pomoc – stacjonarnie.

Kurs z licencją Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN.

Każda osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632).


POZYTYWNE METODY SZKOLENIOWE. PIERWSZA POMOC PSÓW I KOTÓW (DODATKOWY CERTYFIKAT W CENIE KURSU).


 

KURS PETSITTER przygotowuje do pracy jako opiekun psa lub kota oraz prowadzenia własnego hotelu dla zwierząt. Zawód petsitter zyskuje coraz większą popularność ze względu na przybywającą ilość zwierząt do opieki. Opiekunowie szukają sprawdzonego miejsca i kompetentnych osób które zajmą się ich ukochanym pupilem podczas wyjazdu służbowego czy też wakacyjnego. Wielu ludzi szuka także opieki dziennej dla swojego zwierzęcia. Poszukiwane sa wykwalifikowane osoby znające specyfikę zachowania danego zwierzęcia oraz umiejące udzielić pierwszej pomocy w nagłym przypadku.

Kurs przeznaczony dla:

  • Osób, które chcą zostać pracownikami hoteli dla zwierząt i miejsc dziennej opieki. 
  • Pracowników i wolontariuszy schronisk, domów tymczasowych.
  • Właścicieli hoteli dla psów.
  • Groomerów.
  • Osób które chcą prowadzić własny hotel dla zwierząt oraz miejsce dziennej opieki.  

Cena szkolenia

2 500 zł

Zaufali nam:

Szczegóły: