Trener psów obronnych stopień I

Informacje o kursie:

Kurs z licencją Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN.

(SZCZEGÓŁY PRZYZNAWANIA LICENCJI)

Każda osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632)


Zapewniamy możliwość uczestniczenia w kursie Z WŁASNYM PSEM.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE z pozorantem.

 

KURS przygotowuje do pracy jako ASYSTENT TRENERA PSÓW OBRONNYCH  w psiej szkole lub w służbach mundurowych.


Podczas kursu nie będą stosowane metody podczas których używane są korekty mechaniczne jak podduszanie, szarpanie bądź używanie  kolczatki lub obroży elektrycznej.

Ważne!  To NIE jest szkolenie dla osób które chcą kontynuować swoją trenerską podróż przy użyciu korekty mechanicznej, kolczatki lub obroży elektrycznej.  

Kurs poprowadzi: Maciej Choroszucho (KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ JEGO CV)

Kurs jest przeznaczony dla:

  • Przewodników, trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie: dlaczego oraz jak budować mocniejszą interakcję pomiędzy psem i przewodnikiem poprzez zabawę z gryzakiem (zabawką).
  • Osób, które chcą poznać techniki jak uczyć własnego psa podstaw obrony.
  • Osób, które chcą rozpocząć przygodę trenerską z psami służącymi do obrony.
  • Osób które chcą poznać rodzaje oraz techniki używania sprzętu stosowanego do budowania podstaw obrony (gryzaki, poduczki).
  • Osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności w podstawowym treningu psów obronnych bez użycia kolczatek oraz obroży elektrycznej.
  • Osób, które chcą zdobyć kwalifikacje trenera psów obronnych stopnień II.
  • Osób, które chcą poznać metody pracy oraz techniki podstaw obrony z młodymi oraz dojrzałymi psami, stosowane przez naszych trenerów w treningu z psami obronnymi od wielu lat.  

Cena szkolenia

2 900 zł

Zaufali nam:

Szczegóły: