Trener psów stopień I

Informacje o kursie:

UWAGA! Zajęcia odbywają się w formie: teoria tylko on-line, praktyka do wyboru: stacjonarnie lub on-line. 

Możliwość odbycia całego kursu, łacznie z praktyką on-line. Praca z psem poprzez platformę szkoleniową w czasie rzeczywistym.

Kurs z licencją Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN. (SZCZEGÓŁY PRZYZNAWANIA LICENCJI) 

Każda osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632)


Zapewniamy możliwość uczestniczenia w kursie Z WŁASNYM PSEM.

MOŻLIWOŚĆ odbycia kursu ON-LINE. POZYTYWNE METODY SZKOLENIOWE (praca z użyciem klikera). KURS TRENERSKI STOPIEŃ I przygotowuje do pracy jako ASYSTENT TRENERA PSÓW w  psim przedszkolu i psiej szkole. Po zdaniu egzaminu I stopnia uzyskuje się możliwość kontynuacji szkolenia w stopniu II.


 

Szkolenie klikerowe (clicker training) – jest metodą szkolenia używającą nagradzania (pozytywnego wzmocnienia) za pożądane zachowanie. Moment, kiedy to pożądane zachowanie się pojawia jest zaznaczony dźwiękiem klikera (lub innym, np używa się gwizdka w przypadku delfinów).Ten zaznaczający dźwięk jest często nazywany mostem pomiędzy zachowaniem a nagrodą. Szkolenie klikerowe opiera się na zasadzie: zachowanie nagrodzone będzie powtórzone przez psa. Jest to również sposób porozumiewania się ze zwierzęciem, bardzo jasny, precyzyjny i łatwy dla niego do zrozumienia.

Kurs przeznaczony dla:

  • Osób, które chcą zostać asystentami trenera w psiej szkole, przedszkolu.
  • Opiekunów chętnych do nauki psów.
  • Osób, które chcą poznać pozytywne techniki szkoleniowe i wyszkolić później swojego psa na poziomie podstawowym.
  • Pracowników i wolontariuszy schronisk, domów tymczasowych.
  • Właścicieli hoteli dla psów, pet sitterów, groomerów.
  • Osób, które chcą zdobyć kwalifikacje trenera psów stopnień II. 

Cena szkolenia

2 000 zł

do 31.05.23 cena: 1 900 *  

Zaufali nam:

Szczegóły: