Trener psów stopień II

Informacje o kursie:

UWAGA! Zajęcia odbywają się w formieteoria tylko on-line, praktyka tylko stacjonarnie. 

Kurs z licencją Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii, prowadzony we współpracy z Polską Akademią Trenerów i Instruktorów Sportu „Green Way”, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00050/2018) i posiadającą uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na wzorze druku MEN. (SZCZEGÓŁY PRZYZNAWANIA LICENCJI)

Każda osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1632)


Zapewniamy możliwość uczestniczenia w kursie Z WŁASNYM PSEM.

POZYTYWNE METODY SZKOLENIOWE (praca z użyciem klikera). Najnowsze metody szkoleniowe oparte na KOMNIKACJI Z PSEM. KURS TRENERSKI STOPIEŃ II przygotowuje do pracy jako TRENER PSÓW w  psim przedszkolu i psiej szkole. Warunkiem udziału w szkoleniu stopnia II jest ukończenie kursu stopnia I.


 

Szkolenie klikerowe (clicker training) – jest metodą szkolenia używającą nagradzania (pozytywnego wzmocnienia) za pożądane zachowanie. Moment, kiedy to pożądane zachowanie się pojawia jest zaznaczony dźwiękiem klikera (lub innym, np używa się gwizdka w przypadku delfinów).Ten zaznaczający dźwięk jest często nazywany mostem pomiędzy zachowaniem a nagrodą. Szkolenie klikerowe opiera się na zasadzie: zachowanie nagrodzone będzie powtórzone przez psa. Jest to również sposób porozumiewania się ze zwierzęciem, bardzo jasny, precyzyjny i łatwy dla niego do zrozumienia.

Kurs przeznaczony dla:

  • Osób, które chcą w profesjonalny sposób zająć się szkoleniem psów.
  • Osób które chcą zostać trenerami psów i prowadzić własną szkołę, przedszkole dla psów.
  • Osób, które chcą poznać  techniki szkoleniowe oparte na pozytywnym wzmocnieniu (metoda klikerowa).
  • Pracowników i wolontariuszy schronisk, domów tymczasowych.
  • Właścicieli hoteli dla psów, pet sitterów, groomerów.
  • Osób, które chcą zdobyć kwalifikacje trenera psów stopnień II.

Cena szkolenia

edycja kwiecień: 2 500 zł

edycja październik: 2 700 zł

do 30.06.23 cena: 2 300 zł *

 

Zaufali nam:

Szczegóły: